POLOLETNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ – SKALICE

Jak zakončit první pololetí školního roku? No přeci florbalem!! Toto spojení platí ve Skalici jíž třetím rokem. Do turnaje se letos zapojilo dvacet žáků. Žáci byly rozdělení do pěti týmů a vybrali si své názvy. Letos jsme se dočkali třeba týmu Lenoši, Kačky, Bílý tygři, Žraloci a nebo Bobánci. Na dětech bylo vidět, jak si turnaj užívají a dávají do hry všechny své síly i soustředění. Samozřejmě nebyla nouze i o vtipné momenty, které doplnily celkovou atmosféru turnaje. Výsledky týmů byly velice vyrovnané a i proto se o finále mezi týmem Býlích tygrů a Bobánků muselo rozhodnout až losem. Protože oba týmy získali shodně 6 bodů, vzájemný zápas skončil remízou a celkové skóre měli oba týmy shodné. Druhým finalistou byly suverénní Lenoši v čele s nejlepší střelkyní turnaje Natálii Syslovou.  Ve finále byly ovšem o jeden gól šťastnější Bílí tygři, kteří porazili Lenochy 3:2.

Individuální ocenění si za nejlepší střelkyni odnesla Natálka Syslová. Nejvšestrannější florbalistkou se stala Kateřina Vančurová ze 3 třídy a cenu za „Objev turnaje“ si odnesla velice povedenými výkony Silva Novotná.

Poděkování si zaslouží především ředitel ZŠ a MŠ Skalice pan Mgr. Rostislav Rucki, který turnaj každý rok podporuje. Hlavní poděkování zaslouží starosta obce Skalice pan Rudolf Křepela, který na florbalový turnaj věnoval památeční medaile.

Miroslav Kuřitka

IMG_1015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.