LDT Enigma – Rouchovany 2017


Ve dnech 8. 7. – 15. 7. 2017 proběhl v nedalekých Rouchovanech LTD Enigma. Pro tento rok jsme nalezli útočiště v malebném a klidném NOVA-KEMPU.

Program tábora byl jasný: sportovní dopoledne, návštěva rybníku, odpolední tematický program. Všech devatenáct táborníků bylo první den tábora postaveno před nelehkou výzvu. Po rozdělení do oddílů je čekalo vymýšlení názvu a tvorba vlastní vlajky. Počasí nám přálo téměř po celý týden, tudíž jsme mohli využívat přilehlého rybníku Stejskal. Úterý, čtvrtek a pátek nás čekalo sportovní vyžití v místní krásné sportovní hale. Každý den jsme zakončili vlastním letním kinem, které zpestřilo program i jiným návštěvníkům kempu.

A jak vlastně celý tábor dopadl? Soupeření oddílů bylo po celý tábor vyrovnané. Jednou vyhráli Modří Ninjové, napodruhé byli zase úspěšní Červení draci. Odměny si tudíž zasloužili všichni účastníci. Nechybělo ani tradiční ohodnocení čistoty chatek. Nejlepší hodnocení dosáhla dívčí chatka č. 9. Mile překvapili i nejstarší chlapci z tábora z chatky č. 8, kteří skončili na těsném 2. místě. Na úplný závěr tábora jsme vyhlásili nejvšestrannější sportovce. Jmenovitě jsou to: Jáchym Pelán, Josef Loveček, Nikola Papoušková a Sára Čejková.

Na závěr bych rád poděkoval všem, kteří mi s táborem jakkoliv pomohli. Díky patří především rodičům za spolupráci, paní Nováčkové za zajištění ubytování v NOVA-KEMPU a za její vstřícnost. Doufám, že se tábor všem dětem líbil, a třeba se za rok znovu setkáme.

Hlavní vedoucí tábora předseda spolku Miroslav Eagles, z.s. Miroslav Kuřitka

Fotogalerie ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>