Dny, kdy radost patří všem 2!

Ve dnech 28 – 31 srpna 2014 se konal již druhý ročník vodáckého víkendu pro handicapované děti z Centra Kociánka v Brně. Opět jsme zamířili do jižních Čech konkrétně do kempu Otavský ráj. Kde nás srdečně uvítal majitel Pavel Bradáč. Začátek našeho projektu se ale datuje několik měsíců před tím, než jsme do kempu vůbec vyrazili. Stejně jako v loni se na finanční stránce podíleli dobrovolní dárci z řad dobrosrdečných lidí z Miroslavi a Brna. To celé zaštítil Nadační fond Centra Kociánka.

Letos se zúčastnilo pět handicapovaných dětí z Centra Kociánka kteří byly vybráni za odměnu na základě dobrého chování a ochoty pomoci při organizování různých akci Kociánky.

Největší úspěch z celého vodáckého víkendu sklidil samozřejmě sjezd řeky Otavy. Kde nechybělo ani potřebné hecování při raftových závodech. Každý podvečer probíhal i nohejbalový zápas, ve kterém se ukázalo, že ze všech nejvíce potřebují potřebnou techniku trénovat právě vedoucí této akce.

Rád bych tímto článkem poděkoval všem, kteří se na projektu Dny, kdy radost patří všem podíleli nebo podílejí dále. Především všem dobrovolným dárcům a v neposlední řadě také všem instruktorům, kteří se spolu semnou raftového víkendu účastnili. Protože je důležité pomoci ve věcech, které můžeme ovlivnit a darovat tak radost a úsměv těm kteří nemají tolik štěstí jako my!

                                               Autor projektu Miroslav Kuřitka

10671486_10202399699214085_1477281729157568355_n

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.