LTD KDO PŘEŽIJE 2016 – LANČOV

 

První kompletní prázdninový týden patřil letnímu táboru KDO PŘEŽIJE?!, který pořádal spolek Miroslav Eagles.  Tábor se uskutečnil v krásném prostředí Lančova, konkrétně v kempu Odborové organizace Lesů ČR. Zúčastnilo se ho 14 dětí a 3 vedoucí. Na programu byly různé sportovní aktivity od fotbalu, baseballu až po Národní házenou. Hlavní atrakcí byly ale kmenové výzvy, které vždy vyplňovali odpolední program. Sestavit žebřík, dopravit po něm nádobu s vodou v pořádku na místo určení nebo opatrně provléci vodní bombu skrz provazové bludiště to byla jen ochutnávka různých aktivit a dovedností, které museli trosečníci absolvovat. Ve velkých vedrech jsme pravidelně navštěvovali blízkou zátoku s osvěžující a čistou vodou. Na trosečníky byl připraven i noční ,,pochod smrti“ , na kterém museli oba dva kmeny ukázat odvahu, spolupráci a koordinaci celé skupiny. Na konec se z pochodu vítězně vrátil tým Survivorů. Ten se i při konečném sčítání bodů stal celkovým vítězem celotáborové kmenové hry, Kdo přežije!

Děti byly za celý svůj pobyt hodnoceni individuálně, kmenově ale i jako spolubydlící na chatkách, kde se hodnotil úklid chatek. Nejlepší hodnocení co se týče úklidu získala nečekaně jediná chatka děvčat. Nejvšestrannějším sportovcem byl zvolen Tomáš Losík.

Závěrem bych rád poděkoval všem sponzorům, kteří náš tábor podpořili převážně paní Lence Barycharové a společnosti Kofola a.s. Poděkování patří i všem, kteří se na táboře podíleli jakýmkoliv způsobem. Doufáme že se tábor všem zúčastněným líbil.

 

Miroslav Kuřitka

Hlavní vedoucí tábora

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.