Vyhlášení ankety JUNIOR SPORTOVEC MIROSLAVI 2014!

V dubnu letošního roku se uskutečnil již 3. ročník ankety Junior sportovec Miroslavi roku 2014. Tato anketa si dává za cíl ocenit mladé nadějné sportovce, kteří působí v Miroslavi nebo pocházejí z Miroslavi. V dnešní době je více než potřeba motivovat děti a vést je ke sportu jako takovému. Letošní anketu ovládli s přehledem děvčata hrající národní házenou za Miroslav. O vítězích rozhodovali jak hlasy na facebookové stránce sdružení tak hlasy zaslané na emailovou adresu. Možnost emailového hlasování využilo nejvíce hlasujících v dosavadní historii ankety.

Kategorie 6. – 10. let:

V mladší kategorii zvítězila suverénně a zároveň největší počet hlasů ze všech sportovců získala Simona Jarošová. Úspěšná střelkyně a tahounka týmu mladších žaček TJ Miroslav.

 

Kategorie 11. – 15. let:

Vítězství ve starší kategorii získala o pouhý jeden jediný hlas Karolína Hanzelová. Opět zástupkyně národní házené, která úspěšně působí v týmu starších žaček TJ Miroslav.

 

Cena poroty:

Rozhodli jsme se zařadit letos poprvé i speciální cenu poroty, která vybírá ze všech sportovců, kteří se do finálového hlasování nedostali. Historicky první vítězkou ceny poroty za rok 2014 se stala Miluška Jelínková, úspěšná krasobruslařka z Miroslavi, která již několik let dokazuje svůj velký talent.

 

Vítězové budou kontaktováni a ceny jim budou předány v co nejkratším termínu.

 

Všem vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů ve sportovním i osobním životě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>